Bestellingen boven €50,- GRATIS bezorgd 🤩
💰 Niet 100% tevreden: geld terug garantie!
Vandaag 20% korting met code SUMMER 🤩
Omdat jij uniek bent en de verpakking niet groot genoeg is om er alles op te kunnen zetten vertel ik je nu zo vast hoe je jouw Ylonn Raka of Róa het allerbeste kunt gebruiken.
Bij het gebruik van Ylonn Raka en Róa kan je huid licht gaan vervellen. Dit is niets om je zorgen over te maken want dit is juist de bedoeling. Want buiten dat Ylonn Raka en Róa een verzorgende, kalmerende en hydraterende werking hebben hebben ze ook allebei een licht peelende werking.
Dit betekent dat de dode huidcellen verwijderd worden, je haarschachten open blijven en de nieuwe haartjes dus goed naar buiten kunnen groeien. Dit voorkomt de ingegroeide haartjes. Als al je dode huidcellen verdwenen zijn stopt dit vanzelf.
Ylonn Raka en Róa bevatten allebei een geringe hoeveelheid alcohol. Dat betekent, dat als je het direct aanbrengt na het ontharen, dat het wat kan prikken. Als je dit nou als bijzonder vervelend ervaart probeer dan de tijd tussen het ontharen en het aanbrengen van je Ylonn product wat te verruimen.
Helpt dit nog niet voldoende, neem dan even contact op. Dan zoeken we samen een andere oplossing. Beide producten bevatten ook een geringe hoeveelheid aspirine. Het advies is om dit niet te gebruiken in de zwangerschap of tijdens de periode van borstvoeding. Neem bij twijfel contact op met je verloskundige of medisch specialist.
Ervaar je een overmatige reactie van je huid? Stop dan direct met het gebruik en neem even contact met me op. Het kan best zijn dat je huid toch gevoeliger is dan je denkt en dat we samen even moeten gaan kijken naar een combinatie met bijvoorbeeld Ylonn Náinn, die speciaal ontwikkeld is voor de extreem droge, en uiterst gevoelige huid.
Ik ga er vanuit dat ook jij heel snel resultaat gaat ervaren van jouw Ylonn Raka of Róa.
Ik wens je heel veel succes en heel graag tot ziens.
Korting op producten, en tips bij het ontharen. Schrijf je GRATIS in!